Web Tasarım

Görsellik ve işlevsellik açısından zengin modern ve kullanıcı deneyimi kolaylığı sunan web siteleri hazırlıyoruz. Strateji belirleyerek geliştirdiğimiz projeler teknolojik alt yapı ve trendleri takip ederek masaüstü ve mobil platformlarda sorunsuz çalışacak şekilde üretiyoruz. Farklı iş kollarından müşterilere hizmet veren ERDEM REKLAM MEDYA GRUP, kendini tekrar etmeyen, tasarımlarında özgün, sürekli yeni ve farklı olmayı amaç edinir. Kurumsal web sitesinden online alışverişe; portal siteden mobil site arayüzüne kadar bir çok alanda çözümler sunar.

Firmanızı ve işlerinizi internete taşıyoruz.

  • Ekonomik Paket : Firmanız sadece tanıtım sitesi olacaksa Ekonomik Paket tam firmanıza göre. Arşivimizden seçeceğinizden hazır bir tasarımı firmanızın içeriğine uygun hale getiriyoruz. İçerisinde ; Anasayfa, hakkımızda, galeri ve iletişim bölümlerindeb oluşan bu site ile firmanızı tanıtabilirsiniz.
  • Standart Paket   :  Kurumsallığa ve renk bütünlüğüne önem veriyorsanız Standart paket olmazsa olmazınızdır. İçerisinde ; anasayfa, hakkımızda, galeri, admin paneli, bulunmaktadır. Hazır taslaktan oluşan bu sitede renk ve görsellerde değişim yapılabilmektedir. 
  • Kurumsal Paket : Kurumsal bir firmanın mevcut portföyünü devam ettirebilmesi için en önemli unsurlardan birisi de kurumsal web sitedir. Firmanıza özel olarak üretilen tasarımda içeriğinde bulunan anasayfa, hakkımızda, galeri, bizden haberler, video bölümü, iletişim bölümü seçenekleri firmanızı bir tık daha ileriye atacaktır. 
  • Full Paket         : Firmanızı tanımak ve en yükseğe taşımak istiyorsanız Full Paket firmanız için en ideal olandır.  A’dan Z’ye tanıtım için ne gerekiyorsa içeriğinde bulunan zengin menüsü ile firmanızı çok kolay bir şekilde tanıtabilirsiniz. 
    Tasarım konusunda güçlü, içerik konusunda zengin bir site istiyorsanız full paket tam size göre.